• OEM ODM DESIGN AND PRODUCT
 • MORE THAN TEN YEARS OF EXPERIENCE IN DESIGN AND PRODUCTION
 • YOU TRUSTORTHY GAS REGULATOR EXPERTS
 • КВАЛИТЕТ

  КВАЛИТЕТ

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот

 • НАШАТА МИСИЈА

  НАШАТА МИСИЈА

  To provide the integrated technology of gas regulate equipment

 • e44ff76a
 • 进口加工中心
 • 组装流水线

за компанијата

     Хангжу Ainuo технологија копродукции, ООД. .  лоцира во Хангжу и фабриката за производство се наоѓа во Ningbo Beilun, 

      Нашите инженер имаат  повеќе од 10 години искуство во производство, истражување и развој за гас опрема. кој sp ecializes во дизајн и производство на регулатор на притисок на гас, cabinent притисок на гасот и систем за контрола на гас поврзани со производи. Постојат голем број на Механички обработка на опрема, како што се обработка на CNC центар и прецизност ЦПУ струг; тестирање уреди, на пример, СММ, проектор, тврдоста мерач и хемиски елемент анализатор; во исто време, ние се дизајнирани и произведени комплетна опрема за тестирање. Со звук систем на управување, одличен тим технологија и професионалци, ние може да се создаде висок квалитет на производите.
На производи се извезуваат во Југоисточна Азија, Скандинавија, Северна Америка и други земји и региони, во меѓувреме, имаме воспоставено добри деловни односи со голем број на компании во земјата и во странство.
На компанијата би сакале да соработуваат со стари и нови клиенти, експерти и пријатели од целиот свет, бараат взаемна корист и заеднички развој.

Гледај Повеќе

Нови Продукти

WhatsApp Online Chat !