за нас

Хангжу Ainuo технологија копродукции, ООД. .  лоцира во Хангжу и фабриката за производство се наоѓа во Ningbo Beilun. 

Нашите инженер имаат повеќе од 10 години искуство во производство, истражување и развој за гас опрема. која е специјализирана за дизајн и производство на регулатор на притисок на гас, cabinent притисок на гасот и систем за контрола на гас поврзани со производи. Постојат голем број на Механички обработка на опрема, како што се обработка на CNC центар и прецизност ЦПУ струг; тестирање уреди, на пример, СММ, проектор, тврдоста мерач и хемиски елемент анализатор; во исто време, ние се дизајнирани и произведени комплетна опрема за тестирање. Со звук систем на управување, одличен тим технологија и професионалци, ние може да се создаде висок квалитет на производите.
  На производи се извезуваат во Југоисточна Азија, Скандинавија, Северна Америка и други земји и региони, во меѓувреме, имаме воспоставено добри деловни односи со голем број на компании во земјата и во странство.
  На компанијата би сакале да соработуваат со стари и нови клиенти, експерти и пријатели од целиот свет, бараат взаемна корист и заеднички развој.


WhatsApp Online Chat !