• OEM ODM DESIGN AND PRODUCT
 • MORE THAN TEN YEARS OF EXPERIENCE IN DESIGN AND PRODUCTION
 • YOU TRUSTORTHY GAS REGULATOR EXPERTS
 • CILËSISË

  CILËSISË

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit

 • MISIONI YNE

  MISIONI YNE

  To provide the integrated technology of gas regulate equipment

 • e44ff76a
 • 进口加工中心
 • 组装流水线

Rreth kompanisë

     Hangzhou Ainuo Teknologjia Co, Ltd. .  ndodhet në Hangzhou dhe fabrika e prodhimit është e vendosur në Ningbo Beilun, 

      Inxhinier tona kanë  përvojë më shumë se 10 vjet 'e prodhimit, hulumtim dhe zhvillim për equipement gazit. cila sp ecializes në projektimin dhe prodhimin e rregullator presioni gaz, cabinent presion gaz dhe kontrollit të gazit produkteve të ngjashme. Ka shumë të pajisjeve Mechnical të përpunimit, të tilla si qendra të përpunimit CNC dhe saktësi CNC torno; pajisjet e testimit, për shembull, CMM, projektues, ngurtësinë matës dhe element kimik Analyzer; në të njëjtën kohë, ne kemi projektuar dhe i prodhuar pajisje të plotë testimin e performancës. Me sistemin e menaxhimit të shëndoshë, ekip të shkëlqyer të teknologjisë dhe profesionistëve, ne mund të të krijuar produkte me cilësi të lartë.
Produktet janë eksportuar në Azinë Juglindore, Skandinavi, Amerikën e Veriut dhe rajone dhe vende të tjera, në ndërkohë, ne kemi krijuar marrëdhënie të mira biznesi me një numër të madh të kompanive në shtëpi dhe jashtë vendit.
Kompania do të donte për të bashkëpunuar me klientët e vjetër dhe të re, ekspertë dhe miqtë në mbarë botën, të kërkojë përfitim të ndërsjellë dhe zhvillimit të përbashkët.

Shiko më shumë

Produkte të reja

WhatsApp Online Chat !