Profili i kompanisë

Hangzhou Ainuo Teknologjia Co, Ltd. .  ndodhet në Hangzhou dhe fabrika e prodhimit është e vendosur në Ningbo Beilun. 

inxhinier tona kanë përvojë më shumë se 10 vjet 'e prodhimit, hulumtim dhe zhvillim për equipement gazit. cila është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e rregullatorit të presionit të gazit, cabinent presionit të gazit dhe të sistemit të kontrollit të gazit të produkteve të përafërta. Ka shumë të pajisjeve Mechnical të përpunimit, të tilla si qendra të përpunimit CNC dhe saktësi CNC torno; pajisjet e testimit, për shembull, CMM, projektues, ngurtësinë matës dhe element kimik Analyzer; në të njëjtën kohë, ne kemi projektuar dhe i prodhuar pajisje të plotë testimin e performancës. Me sistemin e menaxhimit të shëndoshë, ekip të shkëlqyer të teknologjisë dhe profesionistëve, ne mund të të krijuar produkte me cilësi të lartë.
Produktet janë eksportuar në Azinë Juglindore, Skandinavi, Amerikën e Veriut dhe rajone dhe vende të tjera, në ndërkohë, ne kemi krijuar marrëdhënie të mira biznesi me një numër të madh të kompanive në shtëpi dhe jashtë vendit.
Kompania do të donte për të bashkëpunuar me klientët e vjetër dhe të re, ekspertë dhe miqtë në mbarë botën, të kërkojë përfitim të ndërsjellë dhe zhvillimit të përbashkët.


WhatsApp Online Chat !