E240 SERIES PRESION rregullatorët

Përshkrim i shkurtër:

BALANCED VALVE FULL SEAL AT ZERO FLOW OPTIONAL MAXIMUM AND/OR MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE WIDE OUTLET-PRESSURE REGULATION RANGE ACCURATE PRESSURE REGULATION E240 serials regulator is a diaphragm and spring controlled direct acting regulator.Widely used in medium-sized commercial facilities and regional.Built-in with relief valve and ultra low-pressure safety devices.The regulator has characteristics of simple structure,convenient operation,easy maintenance online,etc. TECHNICAL DATA ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Valve BARASPESHUAR

  SEAL FULL në zero FLOW

  MAXIMUM opsionale dhe / OSE  MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE

  WIDE Prizë presion  REGULATION RANGE

  Saktë PRESION  REGULATION

  E240

  E240 serials rregullator është një diafragmë dhe pranverë të kontrolluara vepruar drejtpërdrejtë përdorur regulator.Widely në objektet e mesme të mesme komerciale dhe regional.Built-in me valvula lehtësim dhe siguri ultra të ulët presion rregullatorit devices.The ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, operacion i përshtatshëm, të lehtë mirëmbajtjen online, etj.

  TË DHËNAT TEKNIKE

  presioni gji Pemax.≤6 bar
  Shut-off kur mbi-presion Kush: 22.5-450 mbar
  varg Inlet presioni BPE: 0.5-5 bar
  Shut-off kur të ulët presion Whu: 12.8-250 mbar
  presioni Outlet set varg standard Wh: 15-70 mbar
  HP Wh: 70-300 mbar
  Shut-off saktësinë AG: ≤5%
  klasa e saktësisë AC: ± 5%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Shut-off klasë presion QS: + 10%
  Shkalla e rrjedhjes (gaz natyror) Qmax. ≤300Nm³ / h
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  lidhja filetuara RP1 1/2 "
  temperatura e ambientit -30 ℃ -60 ℃
  peshë Low pressure type:4.8kg

  High lloj presioni: 6 kg

  dwqd

   

  Kapacitetet (cu.m./hr) janë të aplikueshme për gaz natyror me një gravitet specifik prej 0.702. Për gazeve të tjera, vlerat e treguara në grafikun e mëposhtëm duhet të shumëzohet me 0.595 për propan, 0.518 për butan, 0.755 për azot dhe 0.744 për ajër.

  DIMENSIONET skicë (mm)

  fqwefwe


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !