E627 Presioni Rregullatori

Përshkrim i shkurtër:

The E627 series direct-operated pressure reducing regulators are for low and high pressure systems.The regulator has characteristics of simple structure,convenient operation,easy maintenance online,etc. The regulators can be used with natural gas,LPG,air,or a variety of other gases. TECHNICAL DATA Inlet pressure P1max.≤16 bar Inlet pressure range 0.5-14bar Outlet pressure range 0.34-10.3 bar Flow rate (natural gas) Qmax. ≤820Nm³/h Operating temprature -20℃-60℃ Connection size NP...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  fqwfwe

  E627 seri presion të drejtpërdrejtë-operuar uljen rregullatorët janë për rregullatorin systems.The presionit të ulët dhe të lartë ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, operacion i përshtatshëm, mirëmbajtjen e lehtë online, etj. Rregullatorët mund të përdoret me gaz natyror, LPG, ajrin, ose një shumëllojshmëri e gazeve të tjera.

  T echnical DATA

  presioni gji P1max.≤16 bar
  varg Inlet presioni 0.5-14bar
  varg Outlet presioni ,34-10,3 bar
  Shkalla e rrjedhjes (gaz natyror) Qmax. ≤820Nm³ / h
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  madhësia Connection NPT 1 " 2"
  peshë 2.5kg

  grafiku Flow

  Njësia rrjedhjes është standarde kub rrjedha metra / hour.The i gazit natyror është densiteti relativ i 0.6 nën condicions standarde.

  zxvwev


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !