EM25 / 50/80 / 100SERIES rregullatorët e presionit

Përshkrim i shkurtër:

PEN REGULATOR  HIGH FLOW COEFFICIENT  BALANCED VALVE   PRECISION CONTROL   EASY SERVICING WITHOUT REMOVING UNIT FROM LINE   OPTIONAL MINIMUM OR MAXIMUM PRESSURE SLAM -SHUT VALVE FULL SEAL AT ZERO FLOW   WIDE PRESSUREREGULATION RANGE  EM25/50/80/100 serials regulator is a diaphragm and spring controlled direct acting regulator.Widely used in medium-sized commercial facilities and regional. Suit for high,medium and loe pressure trnamission system.Built with ultra low-pressure safety devices.Th...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PEN RREGULLATOR 

  HIGH FLOW Koeficienti 

  Valve BARASPESHUAR  

  PRECISION KONTROLLI  

  Servisin EASY pa hequr njësinë nga LINE  

  MINIMALE opsionale ose MAXIMUM presion SLAM -SHUT valvulave

  SEAL FULL në zero FLOW  

  WIDE PRESSUREREGULATION RANGE 

  EM25-50-80-100

  EM25 50/80 / 100 serials rregullator / është një diafragmë dhe pranverë të kontrolluara vepruar drejtpërdrejtë përdorur regulator.Widely në objektet e mesme komerciale dhe rajonale. Suit për lartë, të mesëm dhe Loe presion trnamission system.Built me ​​të ulët presion rregullatorit ultra devices.The sigurisë ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, operacion i përshtatshëm, mirëmbajtjen e lehtë online, etj.

  echnical DATA

  presioni gji P1max.low lloj presioni: 6 bar AP / APA: 20bar
  varg Inlet presioni Low lloj presioni: 0.5-5bar AP / APA: 0.75-19bar
  presioni Outlet set varg Lloji i presionit të ulët 15-500mbar
  AP / APA 500-1000mbar / 1000-3000mbar
  Shut-off saktësinë AG: ≤5%
  klasa e saktësisë AC: ± 8%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Shut-off klasë presion SG: + 20%
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃

  xxxxxx

  LLOJI

  Gji (DN)

  Dalje (DN)

  Dimensionet (mm)

  Pesha (kg)

  A

  H

  H1

  L

  EM25

  25

  65

  380

  580

  95

  184

  41

  EM25-AP / APA

  25

  65

  380

  580

  95

  184

  45

  EM50

  50

  100

  500

  650

  123

  254

  58

  EM50-AP / APA

  50

  100

  500

  650

  123

  254

  67

  EM80

  80

  150

  500

  650

  150

  298

  97

  620*

  100

  EM80-AP / APA

  80

  150

  500

  650

  150

  298

  97

  EM100

  100

  100

  500

  720

  136

  352

  110

  620

  116

  EM100-AP / APA

  100

  100

  500*

  720

  136

  352

  110

  *Outlet varg presion: 20-100mbar


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !