ER10 / ER25 SERIES PRESION rregullatorët

Përshkrim i shkurtër:

INTERNAL RELIEF VALVLE AND FILTER OPTIONAL MAXIMUM AND/OR MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE WIDE OUTLET-PRESSURE REGULATION RANGE ACCURATE PRESSURE REGULATION MANUAL RESET TWO-STAGE REGULATION LQ10\LQ25 series is direct acting of two-level regulator, Widely used for transmission and distribution of nature gas,liquefied petroleum gas or other non-corrosive gas for industrial users and residential users.Built-in filter,relief valve and overpressure cut off protection devices.With characterstics...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VALVLE BRENDSHËM lehtësim dhe FILTER

  MAXIMUM opsionale dhe / OSE  MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE

  WIDE Prizë presion  REGULATION RANGE

  Saktë PRESION  REGULATION

  RESET MANUAL

  Dy faza RREGULLORE

  ER10ER15

  seri LQ10 \ LQ25 është duke vepruar drejtpërdrejtë i rregullator me dy nivele, e përdorur gjerësisht për transmetimin dhe shpërndarjen e gazit natyror, gazit të lëngshëm të naftës apo gazit të tjera jo-korrozive për përdoruesit industriale dhe banimi users.Built-në filtër, valvula lehtësim dhe presion i tepërt prerë characterstics mbrojtja devices.With të madhësisë së vogël, të lehtë për të ngadalësuar, stabilitetit presion, reponse shpejtë.

  TË DHËNAT TEKNIKE

  presioni gji Pemax.≤6 bar
  varg Inlet presioni BPE: 0.5-5 bar
  presioni Outlet set varg Wh: 15-100 mbar
  Shut-off klasa e saktësisë AG: ≤5%
  Rregullon klasa e saktësisë AC: ± 5%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Lock-up klasë presion QS: + 10%
  Shkalla e rrjedhjes (gaz natyror) Qmax. ≤25Nm³ / h
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  lidhja filetuara 3/4 "Χ1 1/4"
  temperatura e ambientit -30 ℃ -60 ℃
  peshë 2kg

  KAPACITETI CHART

  Njësia rrjedhjes është standarde kub rrjedha metra / hour.The i gazit natyror është densiteti relativ i 0.6 nën condicions standarde.

   

  presioni Outlet

  ( Mbar )

  presioni gji( bar )

  0,05

  ( bar )

  0,1

  ( bar )

  0.25

  ( bar )

  0.5

  ( bar )

  0.75

  ( bar )

  1.

  ( bar )

  1-6

  ( bar )

  15

  5

  12

  17

  25

  25

  25

  25

  20

  4

  12

  17

  25

  25

  25

  25

  30

  -

  10

  17

  25

  25

  25

  25

  40

  -

  5

  12

  25

  25

  25

  25

  50

  -

  -

  12

  25

  25

  25

  25

  60

  -

  -

  10

  25

  25

  25

  25

  70

  -

  -

  -

  25

  25

  25

  25

  DIMENSIONET skicë (mm)

  aaaaz


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !