ER 50/70 SERIES rregullatorët e presionit

Përshkrim i shkurtër:

INTERNAL RELIEF VALVLE AND FILTER OPTIONAL MAXIMUM AND/OR MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE WIDE OUTLET-PRESSURE REGULATION RANGE ACCURATE PRESSURE REGULATION MANUAL RESET TWO-STAGE REGULATION ER50\ER70 series is direct acting of two-level regulator, Widely used for transmission and distribution of nature gas,liquefied petroleum gas or other non-corrosive gas for industrial users and residential users.Built-in filter,relief valve and overpressure cut off protection devices.With characterstics...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VALVLE BRENDSHËM lehtësim dhe FILTER

  MAXIMUM opsionale dhe / OSE  MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE

  WIDE Prizë presion  REGULATION RANGE

  Saktë PRESION  REGULATION

  RESET MANUAL

  Dy faza RREGULLORE

  ER50ER70

  seri ER 50 \ ER70 është duke vepruar drejtpërdrejtë i rregullator me dy nivele, e përdorur gjerësisht për transmetimin dhe shpërndarjen e gazit natyror, gazit të lëngshëm të naftës apo gazit të tjera jo-korrozive për përdoruesit industriale dhe banimi users.Built-në filtër, valvula lehtësim dhe presion i tepërt prerë characterstics mbrojtja devices.With të madhësisë së vogël, të lehtë për të ngadalësuar, stabilitetit presion, reponse shpejtë.

  TË DHËNAT TEKNIKE

  presioni gji Pemax.≤6 bar
  Shut-off kur mbi-presion Kush: 22.5-350 mbar
  varg Inlet presioni BPE: 0,6-5 bar
  Shut-off kur të ulët presion Whu: 12.8-60 mbar
  presioni Outlet set varg standard Wh: 15-70 mbar
  HP Wh: 20-300 mbar
  Shut-off saktësinë AG: ≤5%
  klasa e saktësisë AC: ± 5%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Shut-off klasë presion QS: + 10%
  Shkalla e rrjedhjes (gaz natyror) Qmax. ≤70Nm³ / h
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  lidhja filetuara 3/4 "Χ1 1/4"
  temperatura e ambientit -30 ℃ -60 ℃
  peshë Low lloj presioni: 2kg type Presion të lartë: 2.5kg

  KAPACITETI CHART

   

  presioni Outlet

  ( Mbar )

  presioni gji( bar )

  0,1

  ( bar )

  0.2

  ( bar )

  0.3

  ( bar )

  0.4

  ( bar )

  0.5

  ( bar )

  0.75

  ( bar )

  1.10

  ( bar )

  15

  25

  35

  50

  60

  70

  70

  75

  20

  25

  35

  50

  60

  70

  70

  75

  30

  25

  30

  45

  55

  70

  70

  75

  40

  25

  30

  40

  50

  65

  70

  70

  50

  20

  30

  40

  50

  65

  70

  70

  60

  20

  30

  40

  50

  60

  60

  65

  50

  15

  30

  40

  45

  55

  60

  60

  60

  15

  30

  40

  45

  55

  70

  70

  70

  20

  30

  40

  45

  55

  70

  70

  80

  20

  30

  35

  45

  55

  70

  70

  90

  20

  30

  35

  45

  50

  70

  70

  100

  20

  20

  30

  35

  45

  65

  70

  150

  -

  20

  30

  35

  45

  60

  70

  200

  -

  -

  25

  30

  40

  50

  70

  250

  -

  -

  20

  30

  40

  50

  60

  300

  -

  -

  -

  25

  30

  45

  60

  E R  50 për / 70-të (tip tensioni i ulët)

  RP  50/70-PV (lloji presion të lartë)

  Kapacitetet (cu.m./hr) janë të aplikueshme për gaz natyror me një gravitet specifik prej 0.702. Për gazeve të tjera, vlerat e treguara në grafikun e mëposhtëm duhet të shumëzohet me 0.595 për propan, 0.518 për butan, 0.755 për azot dhe 0.744 për ajër.

  DIMENSIONET skicë (mm)

  jjjjj


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !