LT17 SERIES PRESION rregullatorët

Përshkrim i shkurtër:

BALANCED VALVE FULL SEAL AT ZERO FLOW OPTIONAL MAXIMUM AND/OR MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE WIDE OUTLET-PRESSURE REGULATION RANGE ACCURATE PRESSURE REGULATION LT17 serials regulator is a diaphragm and spring controlled direct acting regulator.Widely used in medium-sized commercial facilities and regional.Built-in with relief valve and ultra low-pressure safety devices.The regulator has characteristics of simple structure,convenient operation,easy maintenance online,etc. TECHNICAL DATA ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Valve BARASPESHUAR

  SEAL FULL në zero FLOW

  MAXIMUM opsionale dhe / OSE  MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE

  WIDE Prizë presion  REGULATION RANGE

  Saktë PRESION  REGULATION

  LT17

  LT17 serials rregullator është një diafragmë dhe pranverë të kontrolluara vepruar drejtpërdrejtë përdorur regulator.Widely në objektet tregtare të mesme dhe regional.Built-in me valvula lehtësim dhe siguri ultra të ulët presion rregullatorit devices.The ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, operacion i përshtatshëm, të lehtë mirëmbajtjen online, etj.

  TË DHËNAT TEKNIKE

  presioni gji Pemax.≤6 bar
  Shut-off kur mbi-presion Kush: 22.5-450 mbar
  varg Inlet presioni BPE: 0.5-5 bar
  Shut-off kur të ulët presion Whu: 12.8-250 mbar
  presioni Outlet set varg standard Wh: 15-70 mbar
  HP Wh: 70-300 mbar
  Shut-off saktësinë AG: ≤5%
  klasa e saktësisë AC: ± 8%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Shut-off klasë presion SG: + 20%
  Shkalla e rrjedhjes (gaz natyror) Qmax. ≤300Nm³ / h
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  madhësia Connection RP1 1/2 "
  temperatura e ambientit -30 ℃ -60 ℃
  peshë Low lloj presioni: 4.8kg

  High lloj presioni: 6 kg

  aqqqq

  Kapacitetet (cu.m./hr) janë të aplikueshme për gaz natyror me një gravitet specifik prej 0.702. Për gazeve të tjera, vlerat e treguara në grafikun e mëposhtëm duhet të shumëzohet me 0.595 për propan, 0.518 për butan, 0.755 për azot dhe 0.744 për ajër.

  DIMENSIONET skicë (mm)

  awwww


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !