LT25 / 50/80 / 100SERIES rregullatorët e presionit

Përshkrim i shkurtër:

PEN REGULATOR HIGH FLOW COEFFICIENT BALANCED VALVE PRECISION CONTROL EASY SERVICING WITHOUT REMOVING UNIT FROM LINE OPTIONAL MINIMUM OR MAXIMUM PRESSURE SLAM -SHUT VALVE FULL SEAL AT ZERO FLOW WIDE PRESSUREREGULATION RANGE LT25/50/80/100 serials regulator is a diaphragm and spring controlled direct acting regulator.Widely used in medium-sized commercial facilities and regional. Suit for high,medium and loe pressure trnamission system.Built with ultra low-pressure safety devices.The regulator...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PEN RREGULLATOR

  HIGH FLOW Koeficienti

  Valve BARASPESHUAR

  PRECISION KONTROLLI

  Servisin EASY pa hequr njësinë nga LINE

  MINIMALE opsionale ose MAXIMUM presion SLAM -SHUT valvulave

  SEAL FULL në zero FLOW

  WIDE PRESSUREREGULATION RANGE

  LT25-50-80-100-1

  LT25 50/80 / 100 serials rregullator / është një diafragmë dhe pranverë të kontrolluara vepruar drejtpërdrejtë përdorur regulator.Widely në objektet e mesme komerciale dhe rajonale. Suit për lartë, të mesëm dhe Loe presion trnamission system.Built me ​​të ulët presion rregullatorit ultra devices.The sigurisë ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, operacion i përshtatshëm, mirëmbajtjen e lehtë online, etj.

  echnical DATA

  presioni gji P1max.low type presion: 6 barAP / APA: 20bar
  varg Inlet presioni Low lloj presioni: 0.5-5barAP / APA: 0.75-19bar
  presioni Outlet set varg Lloji i presionit të ulët 15-500mbar
  AP / APA 500-1000mbar / 1000-3000mbar
  Shut-off saktësinë AG: ≤5%
  klasa e saktësisë AC: ± 8%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Shut-off klasë presion SG: + 20%
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃

  q

  w

  Rrjedhin tabelë:

  SHËNIM: Njësia rrjedhjes është Nm ³ / h. Rrjedha e gazit natyror është densiteti relativ prej 0.6 në kushte standarde.

  LT25

  aa

  LT25AP / APA

  aaaaaaa

  LT50

  11

  LT50AP / APA

  222

  T80

  3333

  T80-AP / T80-APA

  444

  LT100 (LLOJI H)

  555

  LT100AP / APA

  66

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !