LT30 SERIES PRESION rregullatorët

Përshkrim i shkurtër:

BALANCED VALVE FULL SEAL AT ZERO FLOW OPTIONAL MAXIMUM AND/OR MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE WIDE OUTLET-PRESSURE REGULATION RANGE ACCURATE PRESSURE REGULATION LT30 serials regulator is a diaphragm and spring controlled direct acting regulator.Widely used in medium-sized commercial facilities and regional.Built-in with relief valve and ultra low-pressure safety devices.The regulator has characteristics of simple structure,convenient operation,easy maintenance online,etc. TECHNICAL DATA ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Valve BARASPESHUAR

  SEAL FULL në zero FLOW

  MAXIMUM opsionale dhe / OSE  MINIMUM PRESSURE SLAM-SHUT VALVE

  WIDE Prizë presion  REGULATION RANGE

  Saktë PRESION  REGULATION

  LT30-1

  LT30 serials rregullator është një diafragmë dhe pranverë të kontrolluara vepruar drejtpërdrejtë përdorur regulator.Widely në objektet tregtare të mesme dhe regional.Built-in me valvula lehtësim dhe siguri ultra të ulët presion rregullatorit devices.The ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, operacion i përshtatshëm, të lehtë mirëmbajtjen online, etj.

  TË DHËNAT TEKNIKE

  presioni gji Pemax.≤6 bar
  Shut-off kur mbi-presion Kush: 22.5-450 mbar
  varg Inlet presioni BPE: 0.5-5 bar
  Shut-off kur të ulët presion Whu: 12.8-250 mbar
  presioni Outlet set varg standard Wh: 15-70 mbar
  HP Wh: 70-300 mbar
  Shut-off saktësinë AG: ≤5%
  klasa e saktësisë AC: ± 8%
  koha përgjigje Ta: ≤1 sec
  Shut-off klasë presion SG: + 20%
  Shkalla e rrjedhjes (gaz natyror) Qmax. ≤900Nm³ / h
  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  madhësia Connection DN50 PN16
  temperatura e ambientit -30 ℃ -60 ℃
  peshë Low lloj presioni: 19kg type Presion të lartë: 21kg

  KAPACITETI CHART

  prizëpresion(mbar ) presioni gji (bar)
  0,05 0.07 0,1 0.15 0.2 0.3 0.4 0.5 0.75 1 1.5 2 3 4
       STANDARD  15 80 100 120 150 170 220 250 280 340 400 500 600 650 750
  20 75 100 120 150 170 220 250 280 340 400 500 600 650 750
  30 60 90 110 150 170 220 250 280 340 400 500 600 650 750
  40 - 80 100 140 170 210 250 280 340 400 500 600 650 750
  50 - 70 90 140 160 210 240 270 340 400 500 600 650 750
  75 - - 70 90 150 200 240 270 340 400 500 600 650 750

  AP

  100 - - - - 140 190 230 250 340 400 500 600 650 750
  150 - - - - 100 170 220 250 330 390 500 600 650 750
  200 - - - - - 140 200 240 310 380 500 600 650 750
  300 - - - - - - 150 210 310 380 500 600 650 750

  Kapacitetet (cu.m./hr) janë të aplikueshme për gaz natyror me një gravitet specifik prej 0.702. Për gazeve të tjera, vlerat e treguara në grafikun e mëposhtëm duhet të shumëzohet me 0.595 për propan, 0.518 për butan, 0.755 për azot dhe 0.744 për ajër.

  DIMENSIONET skicë (mm)

  aeeeee


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !