seriers RFZ25L e valvulës lehtësim

Përshkrim i shkurtër:

RFZ25L series of relief valve is a satety device used in medium and low pressure regulator station for gas.The device automatically spread rapidly to keep the pressure in a certain range,so that the pressure will not be over a predetermined alarm valve and caused any anomalies in the system. TECHNICAL DATA Inlet pressure P1max.6 bar Relief pressure setting range RFZ25L-X:10-100mbar RFZ25L-H:0.1-6bar Operating temprature -20℃-60℃ Connection size RP1″(right angle connection) Weight R...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  seri RFZ25L i valvul lehtësim është një pajisje satety të përdorura në të mesme dhe stacioni i ulët rregullator presioni për pajisjen gas.The përhap automatikisht me shpejtësi për të mbajtur presionin në një gamë të caktuar, në mënyrë që presioni nuk do të jetë mbi një valvul alarmi të paracaktuar dhe shkaktoi ndonjë anomali në sistemin.

  T echnical DATA

  presioni gji bar P1max.6
  Relief varg vendosjen presioni RFZ25L-X: 10-100mbar

  RFZ25L-H: 0.1-6bar

  temprature operativ -20 ℃ -60 ℃
  madhësia Connection RP1 "(djathtas lidhje kënd)
  peshë RFZ25L-X: 1kg

  RFZ25L-H: 1.2kg


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !